KONST / Litografier / Färglitografi 7931378
nr 793 1378
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 34/320, signerad, motivets mått: 18x27
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:08:18
100 kr
250 kr
350 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren